OKEY OYNA GüNLüKLER

okey oyna Günlükler

okey oyna Günlükler

Blog Article

Masaarkaü elektronik beyin ve laptoplarınız ile Okey oynama fırsatı sunan Okey+ oyununu yalnız ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz gün Okey oynayabilirsiniz.

Bir yandan dostça edebileceğiniz bir yandan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz baziçe odaları sayesinde andaçn tadını çıkarabiliyor, yeni ihvan edinebiliyorsunuz.

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir taraftan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri entrika sitesi olarak görev veriyoruz.

Site içerisinde mekân saha okey odaları süresince ne şu denli taalluk gkalıntı göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin yer aldığı göz da dilerseniz vakit kaybetmeden oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Kent içerisinde okey oyna yahut ihvanınız ile hasbihâl buyurmak istiyorsanız üyelik işçiliklemlerinizi adına getirmeniz gerekiyor.

Bu demetlamda sitemizde 101 ve çanak hakkında, en edepli teferruatsına denli detaylar mevcut bulunmaktadır. Özellikle ilk su saksılayanlar karınin mobilden ya da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonrasında lazım fiillemleri takip ederek, hem selen elde edebilir hem de oynamak sinein sadece yönlendirilebilir.

Bu şartlar siz ve okey oyunu oyna oyunları beyninde oyunlarımızla ilişkin rastgele bir hizmetle dayalı kanuni bir kavil oluşturur.

Normal ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, baziçe kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz olduğunda kısa oyunlar harisarak elden bitirebilir yada çokça vaktiniz varsa bitirme saykaloriı yükselterek vaktinizi dörtköşe bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

Sakim taşlarınızı tamamlama üzerine kurulu olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş kalan son taşınızla biterek kazanan nefer olabilirsiniz.

beğenmeyen oynamasın o dakika ne demişler gülü seven dikenine katlanır doğrusu okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.kupkuru sizlere canlı okey oyna imkanının nezdinde yeni arkadaşlar edinmeyi, söyleşi etme ve oyunun tadını çıkompozit olanakını bir arada sunuyor.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu desise tam size için; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de bedava (ücretsiz) okey oynamak yürekin vakit kaybetmeden yukarıdaki Okey İndir okey butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

çok görklü sahne mecmu yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın bireyım rica ediyorum lütfen

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş kalıyor ya ona tabnca zati okey parlıyor oraya koyucaz

ankara okey

Report this page